רדיו אונליין


יום יש כל כך הרבה תכניות רדיו אונליין שמנעימות את זמנינו בנעימים. כבר לא צריך להיות צמודים למקלט רדיו כי יש רדיו אונליין בחינם. כיום יש הצע רב של תחנות רדיו באינטרנט. כל תחנות הרדיו שמכבדות את עצמן, שמות נגן להאזנה ישירה אל רדיו אונליין שלהם. ישנן תחנות שאפילו נותנות לנו הצצה אל אולפן השידור, באמצעות וידאו.
גם אם אינכם מחוברים לתווך הקליטה של רדיו דרום למשל אך רוצים להתעדכן בתכניותיו, אתם יכולים כיום בקליק אחד לשמוע את שידוריו. בלי הפרעות תדר ובלי שיבושים. הקול עובר חלק אליכם לאוזניים.
אם אתם בעבודה ורוצים להאזין תוך כדי לגלי צה”ל כי בדיוק התחילה התכנית שאתם הכי אוהבים, למשל חוטרים למגע, עם טייכר וזרחוביץ’, אבל אין באמצעותכם אפשרות שמע, כיום אתם יכולים לפתוח את האתר ולשמוע, כמה פשוט ככה זה קל. רוצים רדיו אונליין? אם אתם לא ליד מחשב, תמיד תוכלו לשמוע רדיו אונליין דרך הסלולר.
כיום אין צורך להיות “דבוק” למכשיר המיועד לקלוט תדרי רדיו, ניתן לעשות זאת מכל מקום. פשוט לשמוע דרך האינטרנט, אונליין. אם אתם אוהבים מוזיקה יוונית לדוגמא, אתם יכולים לשמוע רק יוונית דרך תחנת רדיו המשמיעה את ז’אנר המוסיקה הזו.אם ברצונכם לשמוע על קבלה ומהות החיים, גם פה ניתנת לכם האפשרות לשמיעה דרך אתרי האינטרנט את הרדיו שמדבר אליכם.

בעבר היו תחנות רדיו פיראטיות שהיו משדרות מגבול הים דרך ספינות, כמו למשל רדיו גל ורדיו 7, אבל כיום כאשר נאסר עליהם לשדר בפסק דין שהוכרע, הן משדרות דרך אתרי האינטרנט, כאן הם לא צריכות לעבור על החוק ואינן מזיקות לתדרים אחרים. הן לא עולות על אף תדר וכך הן יכולות לשדר לכלל המאזינים ללא כל חשש.
היום כולם יכולים להאזין לכל התחנות לא משנה היכן אתם נמצאים בארץ, אם אתם נופשים באילת אך דווקא מעוניינים לשמוע את רדיו תל אביב, או רדיו קול רגע בצפון, אתם יכולים היום לעשות זאת בשיטה החדשה ולאו דווקא לחפש מקלט.
אם חבר או מכר שלכם מתראיין לרדיו ואתם פספסתם את השיחה, תמיד תוכלו לשמוע אותה שוב, כיוון שכיום באתרי התחנות, ישנן אפשרויות לשמיעה חוזרת של כל התכנית, או של חלקים ממנה, על פי נושאים.
היום כל כך קל ופשוט לשמוע רדיו אונליין, ניתן לשמוע אותו גם בדרך בנסיעה, אבל דרך נגן מוסיקה שמחובר לאינטרנט, שיכול להיות מחשב או סלולרי, כך ניתן לשמוע את כל התחנות ללא הפרעות.

דרגו את השיר
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

*