סיבוב הופעות “25” של אדל
הזמרת אדל התחילה אה סיבוב ההופעות אירופאי, “25”. זה לא מפתיע, האלבום שלה “25” היה מוצלח מאד. ההפתעה היא שאדל הודיעה שהיא תלבש אותה שמלה במשך כול הסיבוב ההופעות. אומנם זו שמלת ערב שחורה, אלגנטית ונוצצת, אך אותה שמלה במשך תקופה של 15 שבועות נראה קצת מוגזם. מדובר על סיבוב הופעות הראשון של הזמרת במשך ארבעה השנים אחרונות, שהתחיל ב-29 לפברואר, בבלפסט, אירלנד ויסתיים ב-13 ליוני באנטוורפן, בלגיה.
דרגו את השיר
[Total: 0 Average: 0]
חדשות מוזיקה נוספות
![מייקל ג’קסון היה צריך לחגוג את יום ההולדת ה-58](https://i.ytimg.com/vi/ezlxleNpmqw/mqdefault.jpg)
מייקל ג’קסון היה צריך לחגוג את יום ההולדת ה-58
לפני 58 שנה, ב-29 לאוגוסט 1958 נולד מי שהיה […]
![פסנג’ר – Anywhere](https://i.ytimg.com/vi/cb5PalnCrhY/mqdefault.jpg)
פסנג’ר – Anywhere
הזמר האוסטרלי פסנג’ר – Passenger שיחרר את הסינגל השני […]
![ליידי גאגא מוציאה אלבום חדש](https://i.ytimg.com/vi/PVGWWXfjbe4/mqdefault.jpg)
ליידי גאגא מוציאה אלבום חדש
הזמרת האמריקאית אקסצנטרית ליידי גאגא – Lady Gaga הודיעה […]